Het pad naar de zee

Het pad naar de zee - liz fenwick | Northernlights300.org

... Pinterest. En daar zal het wonder van God zich voor onze ogen voltrekken ... Pad naar de zee - Kruidvat Installage ... . De zee zal splijten!' Keulen, 1212. Johanna en haar broertje Thomas sluiten zich aan bij een grote groep kinderen die op pad gaan naar Jeruzalem. De ellenlange reis, onder leiding van de blonde jongen Nikolas, wordt algauw een hongertocht vol ontberingen en moeilijke situaties. Voor Joan was het een paradijs toen ze er in de jaren zestig woonde, pasgetrouwd en dolgelukkig. Maar het huwelijk eindigde in een nooit opgehelderd drama. Diana, haar ... Het pad naar de zee, Liz Fenwick | 9789022586754 | Boek ... ... . Maar het huwelijk eindigde in een nooit opgehelderd drama. Diana, haar dochter, droomt nog steeds van haar jeugd in het mooie huis: de weidse blauwe hemel, de kamers vol boeken, de feesten en het geluid van de zee aan het einde van het pad. Het is de bevestiging waar Matthis zo naar snakt. Maar hij kan het aan niemand vertellen, omdat ze hem nooit zullen geloven. Zijn wanhoop wordt er alleen maar groter door. Pad naar de Zee Buuren B.V., Uitgeverij te Haarlem uit 2001 Omslagontwerp Wil Immink te Sittard Gebonden 22x14 formaat 414 pagina's [harde kaft] Biep exemplaar iets scheve Rug Doos 731 Boek 2 Ewing, Barbara . Vertaling Annemarie Houwink ten Cate Omslagillustratie Photonica Little Brown and Company Uitgever en A Dangerous Vine Oorspronkelijke Titel Het hoofd van de provinciale overheid, Francisco Salado, vindt dat Málaga meer gebruik van de zee zou moeten maken als toeristische attractie. Recent lanceerde hij op de "Dag van de Provincie" in la Cala del Moral zijn plannen voor de aanleg van de zogenaamde "Senda Azul", ofwel blauw pad. Het heft zijn staf op en strekt zijn hand over de zee: er komt een sterke oostenwind opzetten en deze blaast de hele nacht. Het water van de Riet Zee wordt onmiddellijk gescheiden en verzamelt in een muur aan beide kanten waardoor het midden droog blijft. De Israëlieten marcheren door het droge pad en bereiken zo de overkant. Welk lidwoord (de of het): "de pad" of "het pad", wij helpen je graag. Betekenis van pad: 1) een soort kikker 2) een smalle weg.....

INFORMATIE

AUTEUR
liz fenwick
DIMENSIE
8,40 MB
BESTANDSNAAM
Het pad naar de zee.pdf

OMSCHRIJVING

"Meeslepend en romantisch – een perfect vakantieboek.' Rachel HoreEen heerlijke roman over liefde en familiegeheimen tegen de achtergrond van de mooie, mysterieuze Zuid-Engelse kustVoor de lezers van Rachel Hore en Kate MortonHet schitterende, imposante huis dat boven op een klif in Cornwall staat, betekent voor elk van de drie vrouwen van de familie Trewin iets anders.Voor Joan was het een paradijs toen ze er in de jaren zestig woonde, pasgetrouwd en dolgelukkig. Maar het huwelijk eindigde in een nooit opgehelderd drama. Diana, haar dochter, droomt nog steeds van haar jeugd in het mooie huis: de weidse blauwe hemel, de kamers vol boeken, de feesten en het geluid van de zee aan het einde van het pad. Maar alle familieleden die ze zo liefhad, zijn door oude geheimen van elkaar vervreemd. Voor kleindochter Lottie betekent het huis een veilige haven waar ze zichzelf en haar gebroken hart wat rust kan gunnen.Maar wanneer de drie generaties vrouwen bij elkaar komen in het oude familiehuis, kan het tragische verleden niet langer verborgen blijven en beleven ze een zomer die hun leven voorgoed zal veranderen.De pers over de boeken van Liz Fenwick"Een boeiende, vlot geschreven roman, die ik met plezier heb gelezen.' Nederlands Dagblad"Een authentiek, prachtig verhaal dat -lezers niet onberoerd zal laten!' NBD Biblion"Een hartverscheurend verhaal over verlies en herstel.' Woman and Home

Wil je het boek lezen?Het pad naar de zee in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur liz fenwick. Lezen Het pad naar de zee Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN