De jachtpartij

De jachtpartij - Lucy Foley | Northernlights300.org

...rdt vanuit Doug, Emma, Katie, ... De pers overDe jachtpartij 'Foley heeft oog voor detail en weet de spanning heel slim op te bouwen ... De jachtpartij - Liz Foley - Breg Blogt ... .' The Guardian 'Een spannend, perfect getimed moordmysterie.' People 'Foley weet hoe je een mysterie ontvouwt. Een heerlijk spannend verhaal voor een lange winteravond.' Gelezen: De jachtpartij - Lucy Foley Gelezen Negen vrienden gaan naar een afgelegen landgoed in Schotland om daar gezamenlijk Oud en Nieuw te vieren. Het is een traditie die begon toen vijf van hen elkaar leerde kennen tijdens hun studiejaar in Oxford. De setting van het afgelege ... De jachtpartij - Liedjeskist ... . Het is een traditie die begon toen vijf van hen elkaar leerde kennen tijdens hun studiejaar in Oxford. De setting van het afgelegen en ingesneeuwde huis in Schotland en de Agatha Christie-opbouw maken van De jachtpartij de perfecte… Lees verder Vier koppels en één single vrouw, bevriend sinds hun studietijd in Oxford, vieren al jaren samen oud en nieuw. De cWise-service is uitsluitend bedoeld voor normaal gebruik vanuit de webcatalogus van de bibliotheek. Het is niet toegestaan op enigerlei wijze geautomatiseerd (bijvoorbeeld via een script, robot, crawler of ander geautomatiseerd systeem) veelvuldig content van de webcatalogus of het cWise-systeem te downloaden of in te voeren. Recensie: De jachtpartij - Lucy Foley Negen vrienden vieren oudjaarsavond op een afgelegen landgoed in Schotland. Sommigen kennen elkaar al sinds hun schooltijd, anderen zijn in de loop van de tijd bij de groep gekomen. Oud en Nieuw samen doorbrengen is inmiddels een traditie, en hét moment om de banden weer aan te halen. Recensie " De Jachtpartij" Oudejaarsavond 2018 Een groep vrienden gaat gezamenlijk een weekend weg om oud en nieuw te vieren in een prachtige Villa in de Schotse Hooglanden. Even heerlijk weg uit de stad met al zijn drukte en beslommeringen. De groep vrienden kennen elkaar al jaren. Sommige... De jachtpartij ISBN 9789022588376 - Uitgeverij Boekerij - 352 pagina's - Verschenen: 5 november 2019 - Originele titel: The Hunting Party - Vertaald door: Ans van der Graaff De pers overDe jachtpartij 'Foley heeft oog voor detail en weet de spanning heel slim op te bouwen.' The Guardian 'Een spannend, perfect getimed moordmysterie.' People 'Foley weet hoe je een mysterie ontvouwt. Een heerlijk spannend verhaal voor een lange winteravond.' Het verhaal in De jachtpartij speelt zich af in een aantal dagen waarbij door middel van verschillende perspectieven heen en weer wordt gesprongen in de tijd. Wie er vermoord is houdt de auteur angstvallig verborgen en ze laat daarbij veel ruimte voor de lezer om te speculeren. Al snel blijkt dat nooit eerder vertelde gebeurtenissen en flink wat oud zeer de hechte vriendschappen van weleer ... De jachtpartij: Iedereen is uitgenodigd. Iedereen is verdacht. eBook: Foley, Lucy, Graaff, Ans van der: Amazon.nl: Kindle Store 'De jachtpartij, Iedereen is uitgenodigd. Iedereen is verdacht.' door Lucy Foley - Onze prijs: €19,99 - Op werkdagen voor 21:00 uur besteld, volgende dag in huis De jachtpartij, Adriaen van de Velde, 1669 olieverf op doek, h 59,5cm × b 73cm Meer objectgegevens In de schilderijen uit Van de Velde's laatste jaren nemen mens en dier een steeds prominenter plaats in, en wordt het landschap tot decor voor het tafereel. Bestel De jachtpartij Voor 23:00 besteld, morgen in huis! 20% korting voor vaste klanten Altijd een inspirerend advies De setting van het afgelegen en ingesneeuwde huis in Schotland en de Agatha Christie-opbouw maken van De jachtpartij de perfecte… Lees verder Vier koppels en één single vrouw, bevriend sinds hun studietijd in Oxford, vieren al jaren samen oud en nieuw. De jachtpartij v...

INFORMATIE

AUTEUR
Lucy Foley
DIMENSIE
7,13 MB
BESTANDSNAAM
De jachtpartij.pdf

OMSCHRIJVING

"Niet weg te leggen.' A.J. Finn, bestsellerauteur van De vrouw in het raamAgatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand kunt vertrouwen, voor de fans van Gillian Flynn en Paula HawkinsOudejaarsavond. Een villa in de Schotse wildernis. Negen oude vrienden checken in, maar één van hen zal de nacht niet overlevenNegen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa in de Schotse Hooglanden. Het lijkt de perfecte plek om hun gehaaste Londense leven achter zich te laten en van elkaars gezelschap te genieten. Het ontbreekt de vrienden aan niets: ze hebben een prachtig uitzicht, een knappend haardvuur, een provisiekast vol eten en liters champagne. Maar wat ze ook hebben is geheimen voor elkaar, langgekoesterde jaloezie en bergen opgekropte woede. Terwijl de sneeuw buiten valt, wordt de spanning in de villa ondraaglijk.Als de lucht op nieuwjaarsdag opklaart is een van de gasten dood. En één van de anderen is de moordenaar.Maar wie?De pers overDe jachtpartij"Foley heeft oog voor detail en weet de spanning heel slim op te bouwen.' The Guardian"Een spannend, perfect getimed moordmysterie.' People"Foley weet hoe je een mysterie ontvouwt. Een heerlijk spannend verhaal voor een lange winteravond.' Publishers Weekly"De epische, sfeervolle locatie en realis-tische personages maken dit tot een frisse, -moderne versie van de klassieke whodunit.' Grazia

Wil je het boek lezen?De jachtpartij in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Lucy Foley. Lezen De jachtpartij Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN