Engelwater

Engelwater - Mons Kallentoft | Northernlights300.org

...n Fors wordt op de zaak ge Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid ... Engelwater - Mons Kallentoft | Boeken.com ... . Over de thrillers van Mons Kallentoft: "Intens, sfeervol en duister" - NU.nl "Geraffi neerde plot" - VN Thrillergids "Bloedstollend" - Crimezone.nl Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid. Over de thrillers van Mons Kallentoft: 'Intens, sfeervol en duister' - NU.nl 'Geraffi neerde plot' - VN Thrillergids 'Bloedstollend' - Crimezone.nl - Engelwater is het zesde boek met hoofdpersoon Mali ... Engelwater - Chicklit ... . Over de thrillers van Mons Kallentoft: 'Intens, sfeervol en duister' - NU.nl 'Geraffi neerde plot' - VN Thrillergids 'Bloedstollend' - Crimezone.nl - Engelwater is het zesde boek met hoofdpersoon Malin Fors. Tweet: Bezoekersreacties: Pas verschenen > Noodlot Marlen Visser: Verzwegen Karin Slaughter: De stagiair Helen Monks Takhar: In vrije val Corine Hartman: De laatste toevlucht Marissa Stapley: Zij die zwijgt Samantha Stroombergen: Nog lange niet M.J. Arlidge: Engelwater; €9,99 . ISBN 9789401601207 Uitgever Xander Uitgevers B.V. Druk vanaf 1e Verschenen 06-06-2013 Taal Nederlands Bindwijze Ebook EPUB met digitaal watermerk Rubriek Thrillers. Engelwater Mons Kallentoft. Spannend tot de laatste minuut! Intens en ... Bestel Engelwater Voor 23:00 besteld, morgen in huis! 20% korting voor vaste klanten Altijd een inspirerend advies Inspecteur Malin Fors is koppig en bekwaam, intuïtief en intelligent. Een vrouw waar de politie van Linköping zuinig op zou moeten zijn. Maar Malin is ook voortdurend op de vlucht voor zichzelf, en is daardoor vaak lastig te sturen. Op een dag in september wordt in een welvarende wijk van Linköping een echtpaar dood aangetroffen in hun jacuzzi. Hun vijf jaar oude geadopteerde dochter Ella ... Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid. Nordic Crime voor de liefhebbers van Lars Kepler en The Killing. Mons Kallentoft (Linköping, 1968) is een Zweedse auteur. Hij groeide op in zijn geboorteplaats in een arbeidersgezin. Boeken waren een zeldzaam verschijnsel in zijn jeugd, in plaats daarvan bracht hij zijn tijd door met voetbal en ijshockey. Op zijn veertiende ontdekte hij de wereldliteratuur toen hij door een ernstige sportblessure het bed moest houden. Engelwater bij literatuur-kopen.nl. Voor al je literatuur en romans. 1-aug-2016 - Deze pin is ontdekt door Marja. Ontdek (en bewaar!) je eigen pins op Pinterest. Het e-book Engelwater, geschreven door Mons Kallentoft, koopt u bij Boeken.nl | Snelle levering | Gratis verzending vanaf 19.95 Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid. Nordic Crime voor de liefhebbers van Lars Kepler en The Killing. Productinformatie . Binding: Epub Auteur: Mons ... 6-apr-2017 - Deze pin is ontdekt door Bibliotheek. Ontdek (en bewaar!) je eigen pins op Pinterest. Het haventje aan De Langerbruggekaai is één van mijn geliefkoosde visstekjes in het Gentse havengebied. Iedereen die met de wagen of fiets het veer van Langerbrugge-Oostakker wil nemen moet over de smalle ijzeren brug ter hoogte van de splitsing van de Wondelgemkaai en De Langerbruggekaai....

INFORMATIE

AUTEUR
Mons Kallentoft
DIMENSIE
6,39 MB
BESTANDSNAAM
Engelwater.pdf

OMSCHRIJVING

In het Zweedse dorp Linköping wordt een echtpaar dood aangetroffen in een jacuzzi. Hun vijfjarige dochter Ella is onvindbaar. De eigenzinnige en bekwame inspecteur Malin Fors wordt op de zaak gezet. Maar Malin heeft als alleenstaande moeder ook een hele reeks eigen zorgen waarvan haar tienerdochter niet de minste is.Het onderzoek kruipt onder de huid van Malin, niets is wat het lijkt. Ze moet Ella vinden, al betekent dit dat Malin ook haar eigendemonen onder ogen moet komen. Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid.Over de thrillers van Mons Kallentoft:'Intens, sfeervol en duister' - NU.nl'Geraffi neerde plot' - VN Thrillergids'Bloedstollend' - Crimezone.nl

Wil je het boek lezen?Engelwater in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Mons Kallentoft. Lezen Engelwater Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN