Het lied van mij en jou

Het lied van mij en jou - J.D. Barrett | Northernlights300.org

... & jou - J.D. Barrett. De hoofdpersoon van Het lied van mij & jou is Zoë: een 34-jarige vrouw die in een hospice werkt en het welzijn van haar patiënten boven dat van zichzelf stelt ... Het lied van mij en jou, J.D. Barrett - Ebook ... ... . Ze houdt zichzelf voor dat ze haar carrière als concertharpiste op een laag pitje heeft gezet, maar eigenlijk geldt dat voor haar hele leven. Het lied van mij en jou van J.D. Barrett is een heerlijke roman voor lezers van Jill Mansell en Santa Montefiore.. Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Het is een baan waarin ze de vervulling vindt die in de rest van haar leven ontbr ... Recensie van BrigitteM over Het lied van mij en jou ... ... .. Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Het is een baan waarin ze de vervulling vindt die in de rest van haar leven ontbreekt: ze heeft al vijf jaar een hopeloze relatie met een man die niet voor haar durft te kiezen ... En dat is absoluut niet altijd rozengeur en maneschijn. Ik heb het e-book gekregen van de uitgeverij en het fysieke boek geleend bij de bieb. IJzersterk begin 'Het lied van mij & jou' van J.D. Barrett begint ijzersterk. Met een paar zinnen geeft de auteur mij het gevoel dat ze direct tegen mij praat. J.D. Barrett schrijft naast romans ook scripts voor tv en films. Ze leeft tussen Sydney, Byron Bay en Los Angeles. 'Het lied van mij & jou' is de tweede roman van Barrett. Hierin maken we kennis met de 34-jarige hoofdpersoon Zoë Witt. Zoë werkt in een hospice waar ze muziek maakt op haar harp... Titel: Het lied van mij en jou Auteur: J.D. Barrett Vertaler: Ineke van Bronswijk Uitgeverij: De Fontein Publicatiedatum: 29 maart 2019 Aantal bladzijdes: 302 Recensie: Yfke Auteur J.D. Barrett is schrijver in hart en nieren: behalve romans schrijft ze ook scripts voor tv en films. Ze verdeelt haar tijd tussen Sydney en Los Angeles. Achterflap Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp ... Op 2 april verschijnt 'Het lied van mij en jou' van de Australische J.D. Barrett. Echt een heerlijk boek vol met aansprekende personages. J.D. Barrett weet precies de goede snaar te raken! Het lied van mij en jou van J.D. Barrett is een heerlijke roman voor lezers van Jill Mansell en Santa Montefiore. Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Het is een baan waarin ze de vervulling vindt die in de rest van haar leven […] Het lied van jou en mij van J.D. Bennet is een ontroerende en liefdevolle roman over de zoektocht naar jezelf en het doorbreken van patronen. Het lied van jou en mij - J.D. Bennett. Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Reinders Oisterwijk is de specialist in ondersteunende totaalconcepten voor de ontwikkeling van kinderen in het primair onderwijs en de kinderopvang. U vindt bij ons methoden, leermiddelen, spel- en ontwikkelingsmaterialen, meubila...

INFORMATIE

AUTEUR
J.D. Barrett
DIMENSIE
12,58 MB
BESTANDSNAAM
Het lied van mij en jou.pdf

OMSCHRIJVING

Zoë werkt als harpiste in een hospice sinds ze in haar oude baan als concertharpist een paniekaanval kreeg. Ze begeleidt mensen in hun stervensproces, een baan waarin ze vervulling vindt. "Een lied van mij en jou' van J.D. Barrett is een heerlijke roman voor lezers van Jill Mansell en Santa Montefiore.Zoë werkt in een hospice, waar ze met haar harp de patiënten begeleidt, ook op hun laatste reis. Het is een baan waarin ze de vervulling vindt die in de rest van haar leven ontbreekt: ze heeft al vijf jaar een hopeloze relatie met een man die niet voor haar durft te kiezen, woont nog steeds in haar ouderlijk huis, en durft, sinds een paniekaanval op het podium, haar baan als concertharpist niet meer op te pakken.Maar deze nieuwjaarsdag besluit ze het roer om te gooien. Terwijl haar beste vriendin (onvermoeibaar op zoek naar De Ware) en haar broer (hopeloos verliefd op iemand die zijn gevoelens niet beantwoordt) haar toejuichen vanaf de zijlijn, neemt Zoë het heft in eigen handen. Want het idee van een nieuw begin klinkt haar als muziek in de oren…"Wat een prachtig boek. Mooi van stijl en met aansprekende personages. Een boek om in één ruk uit te lezen.' Goodreads.com"Deze roman van J.D. Barrett is een plezier om te lezen en smaakt naar meer! Weet precies de goede snaar te raken.' Melbourne Times Weekly

Wil je het boek lezen?Het lied van mij en jou in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur J.D. Barrett. Lezen Het lied van mij en jou Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN