De Witchworld-legendes 1 - Tweestrijd

De Witchworld-legendes 1 - Tweestrijd - Ton Theunis | Northernlights300.org

...jd 11) Kamp 12) Lastige keuze 13) Moeilijke beslissing 14) Onenigheid 15) Scheuring 16) Schisma 17) Strijd met zichzelf 18) Tweedracht 19) Tweespalt 20) Twijf Tweestrijd (De Witchworld-legenden, Band 1) | Theunis, Ton | ISBN: 9789462970489 | Kostenloser Versand für alle Bücher mit Versand und Verkauf duch Amazon ... Tweestrijd - De Witchworld-legendes | Blokker ... . Tweestrijd. Levering 1-2 werkdagen Gratis bezorging vanaf €40,- Gratis retourneren Winkels Klantenservice Folder Mijn account CSR als ({{email}} ) CSR als anoniem (Inloggen als zelf ) Uitloggen Gratis bezorging vanaf €40,- Megamenu. Alle categorieën Tuin ... De Grote Bevrijding; Taartdecoratietechnieken; Zebra (set) Fase 4 Docentenhandleiding; Honger; Dit is mijn boek; De Vertrouweling; De Witchworld-legendes 1 - Tweestrijd; Jacomien-trilogie 1 - Jacomien; Grill Viering; Merian live! - Jordanië; Koken voor familie en vrienden; Oorlog en v ... bol.com | De Witchworld-legendes 1 - Tweestrijd (ebook ... ... . Alle categorieën Tuin ... De Grote Bevrijding; Taartdecoratietechnieken; Zebra (set) Fase 4 Docentenhandleiding; Honger; Dit is mijn boek; De Vertrouweling; De Witchworld-legendes 1 - Tweestrijd; Jacomien-trilogie 1 - Jacomien; Grill Viering; Merian live! - Jordanië; Koken voor familie en vrienden; Oorlog en vrede Bestel Tweestrijd van Ton Theunis. ... De WitchWorld-legenden deel 1 Fantasy voor jong en oud. Voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien. ... De Witchworld-legendes Categorie Boeken Nederlandse boeken Kinderboeken Leesboeken Leesboeken Leeftijd 13 en ouder De Witchworld-legendes 1 - Tweestrijd Ton Theunis Sisterhood of the traveling pants (1) Brashares a, Tucker Shaw De Witchworld-legendes 2 - De verrader van Elmhudde Ton Theunis Het grote boek van Madelief Guus Kuijer : Gladiator - vechten voor de vrijheid : Simon Scarrow : Gladiator - straatvechter : Simon Scarrow De WitchWorld-legenden deel 1 Fantasy voor jong en oud. Voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien. In het jaar 753 na Chr. wordt de zestienjarige jonkvrouwe Elaine van Berlichem door haar ouders naar het klooster gestuurd om te lere Bestel Tweestrijd van Ton Theunis. Gratis verzending vanaf €19,95 14 dagen bedenktijd ... De Witchworld-legendes Categorie Boeken Nederlandse boeken Kinderboeken Leesboeken Leesboeken Leeftijd 13 en ouder Verschijningsdatum 9/30/2016 Aantal pagina's 416 Formaat 216 x 140 x 31 mm....

INFORMATIE

AUTEUR
Ton Theunis
DIMENSIE
5,37 MB
BESTANDSNAAM
De Witchworld-legendes 1 - Tweestrijd.pdf

OMSCHRIJVING

De WitchWorld-legenden deel 1 Fantasy voor jong en oud. Voor de liefhebbers van Harry Potter, De Grijze Jager en Tolkien. In het jaar 753 na Chr. wordt de zestienjarige jonkvrouwe Elaine van Berlichem door haar ouders naar het klooster gestuurd om te leren lezen en schrijven. Daar ontmoet ze Pippijn, jonker van Doornick, en zijn schildknaap Ivar. De drie raken bevriend.Op een dag redt Elaine het leven van de trol Toerio. Ze wint daarmee een eeuwige vriendschap, al beseft ze dat dan nog niet.Ook ontmoet ze de ruwe, strenge monnik Bonifacius, de stichter van het klooster. Hij is met zijn gezelschap ridders op doorreis naar het noorden, het mistige, gevaarlijke moerasgebied in waar niemand graag komt en waarover mysterieuze, enge verhalen de ronde doen.Via Toerio verneemt ze al snel van het tragische lot dat Bonifacius heeft getroffen. Elaine roept haar vader te hulp en ook die trekt met zijn ridders en soldaten het gebied in, op zoek naar de verdwenen monnik.Als bericht van hem uitblijft, neemt Elaine haar boog en pijlen en haar trouwe paard, en gaat met haar vrienden op zoek naar haar vader. Ze beleven grote avonturen, die uiteindelijk leiden naar een geheimzinnig kasteel. Daar wacht een duistere, meedogenloze vrouw het meisje op... In 2019 opent het bijbehorende WitchWorld-park in Almere. 'Als je houdt van fantasie, humor en avontuur, dan mag dit boek niet aan je collectie ontbreken. Een aanrader!' Cosplaywijzer.nl 'Het boek is spannend, onverwacht en weet de fijne kenmerken van meerdere genres bij elkaar te combineren. Dat maakt het tot een mooi eerste deel van de ''WitchWorld''-serie!****' Hebban.nl 'Fascinerend, geheimzinnig, spannend, verrassend. Ik ben benieuwd naar deel 2 van de serie.****' ikvindlezenleuk.nl 'Het is een boeiend geschreven combinatie van geschiedenis en fantasy. De ontknoping is spectaculair en maakt zeker nieuwsgierig naar het volgende deel.' NBD Biblion

Wil je het boek lezen?De Witchworld-legendes 1 - Tweestrijd in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Ton Theunis. Lezen De Witchworld-legendes 1 - Tweestrijd Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN