Engelwater

Engelwater - Mons Kallentoft | Northernlights300.org

...litie van Linköping zuinig op zou moeten zijn ... Engelwater - Mons Kallentoft | Boeken.com ... . Maar Malin is ook voortdurend op de vlucht voor zichzelf, en is daardoor vaak lastig te sturen. Op een dag in september wordt in een welvarende wijk van Linköping een echtpaar dood aangetroffen in hun jacuzzi. Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid. Over de thrillers van Mons Kallentoft: 'Inte ... Engelwater - Chicklit ... . Over de thrillers van Mons Kallentoft: 'Intens, sfeervol en duister' - NU.nl 'Geraffi neerde plot' - VN Thrillergids 'Bloedstollend' - Crimezone.nl Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie over inspecteur Malin Fors, geïnspireerd op de vier elementen: water, vuur, aarde en lucht. Thrillers Meer Thrillers. Previous. Toevoegen Bekijk product. Nieuwprijs. €19,99 . Onze prijs €10,00 . Uitvoering: ... Engelwater | ISBN 9789401600828 direct en eenvoudig te bestellen bij Boekhandel De Slegte. Uniek aanbod (tweedehands) boeken. Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid. Nordic Crime voor de liefhebbers van Lars Kepler en The Killing. Engelwater is een boek dat voor sommige mensen een beproeving van de maag zal zijn, vanwege de grove en gruwelijke misdaden tegen kinderen. Malin is een goed te begrijpen hoofdpersoon, wat het inleven makkelijker maakt. Opvallend is dat, zoals deze schrijver wel vaker doet, ... Engelwater. Koop Nu €19,99. Leuk . Engelwater. In het Zweedse dorp Linköping wordt een echtpaar dood aangetroffen in een jacuzzi. Hun vijfjarige dochter Ella is onvindbaar. De eigenzinnige en bekwame inspecteur Malin Fors wordt op de zaak gezet. Engel Water Testing, Inc. is a laboratory certified by the Minnesota Department of Health and has been testing water since 1989. We are a full service laboratory, and are able to provide many tests that pertain to safe drinking water. Engelwater ...

INFORMATIE

AUTEUR
Mons Kallentoft
DIMENSIE
5,20 MB
BESTANDSNAAM
Engelwater.pdf

OMSCHRIJVING

In het Zweedse dorp Linköping wordt een echtpaar dood aangetroffen in een jacuzzi. Hun vijfjarige dochter Ella is onvindbaar. De eigenzinnige en bekwame inspecteur Malin Fors wordt op de zaak gezet. Maar Malin heeft als alleenstaande moeder ook een hele reeks eigen zorgen waarvan haar tienerdochter niet de minste is.Het onderzoek kruipt onder de huid van Malin, niets is wat het lijkt. Ze moet Ella vinden, al betekent dit dat Malin ook haar eigendemonen onder ogen moet komen. Engelwater is het eerste deel in een nieuwe serie rond de charismatische Zweedse inspecteur Malin Fors, die zelfs haar eigen grenzen overschrijdt in de zoektocht naar waarheid.Over de thrillers van Mons Kallentoft:'Intens, sfeervol en duister' - NU.nl'Geraffi neerde plot' - VN Thrillergids'Bloedstollend' - Crimezone.nl

Wil je het boek lezen?Engelwater in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Mons Kallentoft. Lezen Engelwater Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN