Mijn leven na jou

Mijn leven na jou - Katherine Center | Northernlights300.org

... ze heeft een eigen huis en een superknappe vriend (Chip) die haar vermoedelijk snel ten huwelijk zal vragen ... Mijn leven na jou - Katherine Center - De Leesfabriek ... . Lees „Mijn leven na jou" door Katherine Center verkrijgbaar bij Rakuten Kobo. 'Katherine Center weet als geen ander hoe ze de lezer moet boeien en vasthouden.' Graeme Simsion, auteur van Het Rosie p... Het boek Mijn leven na jou, geschreven door Katherine Center, koopt u bij Boeken.nl | Snelle levering | Gratis verzending vanaf 19.95 3.492 aanbiedingen in mei - Koop en verkoop mijn leven na jou eenvoudig op Marktplaats Lokale aanbieding ... Mijn leven na jou van Katherine Center | Boek en recensies ... ... .95 3.492 aanbiedingen in mei - Koop en verkoop mijn leven na jou eenvoudig op Marktplaats Lokale aanbiedingen - Ga ervoor! Bestel Mijn leven na jou van Katherine Center. Gratis verzending vanaf €19,95 14 dagen bedenktijd Mijn leven na jou. Het leven lacht Margaret Jacobsen toe. Ze is net afgestudeerd, heeft nu al een geweldige baan, en haar vriend Chip is alles wat ze maar kan wensen. Maar op de dag dat al Maggies dromen uit lijken te komen, begint een nachtmerrie: Chip, een jonge piloot, neemt haar mee in een vliegtuig om haar hoog in de lucht een aanzoek te doen. Mijn leven na jou laat je stilstaan bij het leven. Je moet pijn niet wegstoppen of ontkennen, maar je kunt het accepteren als deel van je leven en ernaast voor de volle 100% van alle mooie momenten genieten. Het leven is niet zwart-wit, het bestaat niet uit geluk en ongeluk, maar uit een prachtige wisselwerking van beide. Waarover gaat 'Mijn leven na jou'? 'Mijn leven na jou' vertelt het verhaal van Margaret (Maggie) Jacobsen.. Het leven lacht haar toe. Ze is net afgestudeerd, heeft al een leuke job gevonden en haar vriend Chip, een jonge piloot, is perfect boyfriend material.Maar op het moment dat al haar dromen uitkomen, begint ook haar ergste nachtmerrie. In Mijn leven na jou maken we kennis met Maggie, ze heeft een baan als business development manager voor een olie- en gasbedrijf en is stapelverliefd op Chip. Chip heeft bijna zijn vliegbrevet gehaald en neemt Maggie op Valentijnsdag mee de lucht in om haar op romantische wijze ten huwelijk te vragen. Bestel Een leven na jou van Jojo Moyes. Gratis verzending vanaf €19,95 14 dagen bedenktijd Vergelijken - Mijn leven na jou - Boek Katherine Center (9022582426) ISBN: 9789022582428 - Het Boek Mijn leven na jou (9022582426) geschreven door Katherine Center bestel je op bruna.nl! 'Katherine Center weet als geen ander hoe ze de lezer moet boeien… Mijn leven na jou book. Read 6,266 reviews from the world's largest ...

INFORMATIE

AUTEUR
Katherine Center
DIMENSIE
7,81 MB
BESTANDSNAAM
Mijn leven na jou.pdf

OMSCHRIJVING

"Katherine Center weet als geen ander hoe ze de lezer moet boeien en vasthouden.' Graeme Simsion, auteur van Het Rosie projectVoor de lezers van Rosie Walsh, Nicholas Sparks en Jojo MoyesHet leven lacht Margaret Jacobsen toe. Ze is net afgestudeerd, heeft nu al een geweldige baan, en haar vriend Chip is alles wat ze maar kan wensen. Maar op de dag dat al Maggies dromen uit lijken te komen, begint een nachtmerrie: Chip, een jonge piloot, neemt haar mee in een vliegtuig om haar hoog in de lucht een aanzoek te doen. Maar het vliegtuig crasht. Chip heeft geen schrammetje, Maggie een dwarslaesie…Als Maggie bijkomt in het ziekenhuis, hoort ze dat ze misschien nooit meer zal kunnen lopen, en dat is het begin van een lange weg, vol tegenslagen, maar ook vol hoop. Ze leert dat de nieuwe Maggie misschien anders is dan ze zich had voorgesteld, maar dat ze sterker is dan ze ooit had kunnen denken, en dat je steun en liefde op de meest onverwachte plekken kan tegenkomen.De pers over Katherine Center"Sympathieke personages die het gevecht aangaan met de problemen die het leven op hun pad gooit. Een wijs boek dat alle tekenen van een bestseller vertoont.' Booklist"Dit is niet alleen een verhaal over een familietragedie, het is vooral een les om zoveel mogelijk uit het leven te halen.' Publishers Weekly

Wil je het boek lezen?Mijn leven na jou in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Katherine Center. Lezen Mijn leven na jou Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN