De dans der levenden

De dans der levenden - Antoine Rault | Northernlights300.org

...t hij wakker. Zonder geheugen, zonder idee waar hij is ... Boekverslag Nederlands De kellner en de levenden door ... ... . Al snel dringt het tot hem door dat hij in een ziekenhuis terecht is gekomen. De geluiden, de geuren, de witte jassen. De dans der levenden eindigt met een heel open einde dat de lezer met veel vragen doet achterblijven en als er nu iets is waar ik geen fan van ben dan zijn het wel open eindes. Wat wel positief is aan de vele details in het boek, voor mensen die nog niet veel kennen over de In De dans der levenden maken we kennis met Charles Hirscheim die op het slagveld van de Eerste Wereldoorlog zijn geheugen is verloren. Zonder zich ook maar iets te herinneren van zijn ver ... De dans der levenden - Antoine Rault - De Leesfabriek ... . Zonder zich ook maar iets te herinneren van zijn verleden, besluit hij op het aanbod in te gaan van de Franse geheime dienst om te infiltreren als Duitser. De dans der levenden - Antoine Rault. Zomer, 1918. In een militair ziekenhuis wordt een jongeman zonder geheugen wakker. Hij is alles verloren: zijn herinneringen, zijn naam, zijn afkomst en zelfs zijn identiteit. Hij praat even goed Frans als Duits. De Franse geheime dienst ziet in hem de ideale spion en geeft hem de naam van een overleden ... De dans der levenden voert ons mee naar Weimar Duitsland, naar het verscheurde en verwoeste Europa van het interbellum. Het resulteert in een grandioze en waarheidsgetrouwe roman. Voor lezers van Pierre Lemaitre, Laurent Binet en Stefan Hertmans. Grandioze roman over het geheugen van goed en kwaad. 9789401606530 - De dans der levenden door Antoine Rault.. Zomer, 1918. In een militair ziekenhuis wordt een jongeman zonder geheugen wakker. Hij is alles verloren: zijn herinneringen, zijn naam, zijn afkomst en zelfs zijn identiteit. Hij praat even goed Fran.. De dans der levenden voert ons mee naar Weimar Duitsland, naar het verscheurde en verwoeste Europa van het interbellum. Het resulteert in een grandioze en waarheidsgetrouwe roman. Voor lezers van Pierre Lemaitre, Laurent Binet en Stefan Hertmans. De dans der levenden gaat ...

INFORMATIE

AUTEUR
Antoine Rault
DIMENSIE
12,47 MB
BESTANDSNAAM
De dans der levenden.pdf

OMSCHRIJVING

Zomer, 1918. In een militair ziekenhuis wordt een jongeman zonder geheugen wakker. Hij is alles verloren: zijn herinneringen, zijn naam, zijn afkomst en zelfs zijn identiteit. Hij praat even goed Frans als Duits.De Franse geheime dienst ziet in hem de ideale spion en geeft hem de naam van een overleden Duitser. Hij gaat op in zijn nieuwe rol en lijkt al snel niet meer te weten wat goed of kwaad is. Of speelt hij een virtuoos spel waarbij zelfs de lezer zich verbijsterd afvraagt wat feit is en wat fictie?De dans der levenden voert ons mee naar Weimar Duitsland, naar het verscheurde en verwoeste Europa van het interbellum. Het resulteert in een grandioze en waarheidsgetrouwe roman.Voor lezers van Pierre Lemaitre, Laurent Binet en Stefan Hertmans

Wil je het boek lezen?De dans der levenden in pdf-formaat? Goede keuze! Dit boek is geschreven door de auteur Antoine Rault. Lezen De dans der levenden Online is nu zo gemakkelijk!

GERELATEERDE BOEKEN